Çılgınca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çılgınca

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dağıtım@Batushkha

YazarMesaj
x-desing
Admin
x-desing

Dağıtım@Batushkha Empty
MesajKonu: Dağıtım@Batushkha   Dağıtım@Batushkha Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 7:18 am

Dağıtım@Batushkha

Dağıtım@Batushkha Gse_multipart6165
Once Upon a Batushkha

Çarşamba, Temmuz 19, 2006

Milla Jovovic

Dağıtım@Batushkha 192516821_7f903fce65_m
milla_05
Originally uploaded by goygoycu_01.

Hastasiyim Hatununun
Tek hayal kırıklığım Millon Dolar Baby oldu
Divine Comedy Albumu ile beni dumur etti.
aklima gelen Sarkilar Charlie , In GLade
Ultraviolette adli filmi gormedim Jean D' arc ida gormedim
MAvi gole donus güzel bir filmdi ama o zaman güzelligine ragmen ilgilenilmeyecek a kadar lolita gelmisti. Artık o büyüdü gelişti serpildi ve güzelliği de arttı . Malesef gelişme sürecinde baldırlarınında gelişme açısından katettigi mesafe biraz korkutucu oldu ancak o milla herzaman yuzu ile diger defectlerini kapatabilecek potansiyele hammaddeye sahip bir arkadaşımız. Kendisi ile endişelerimiz de yok degildir aksiyon filmlerinde yakaladığı box ofis başarılarından dolayı olsa gerek kendisi filmlerde karşımıza hep Süper anti kahraman dünyayı kurtaran hatun imajı ile çıkmaktadır yada kopmuş dünyayı umursamayan uçuk hatun rolü ile. En son hatirladigim benzer rolu Adrian Brody ile oynadığı Dummyde denk gelmistim. Million Dolar hotel de yine bir arızalık vardı . Aslında "Resident Evil" okadar benimsetmisti ki bize gün gelecek Dünyayı böyle bir Şukela hatun kurtaracak ve insanşığın devamı için banavericek konsptini baska rollerde yadırgiyor da olabilirim.
EEEY milla eyyy . Kurban oldugumun ne guzel yapmış

Dağıtım@Batushkha
1 sayfadaki 1 sayfası